HAKKIMIZDA

 

Biz, itiraff.net olarak, üyelerimizin gerçek hayatta saklı tuttukları sırları paylaşabilecekleri, itiraf edebilecekleri bir mecra oluşturmayı hedefledik. Bu doğrultuda gizlilik ve güvenilirlik ilkelerini yüksek standartlarda belirleyerek sitemizi bu temeller üstüne kurduk. İtiraff.net sitesi içinde bulunacağınız her paylaşım gizlilik ilkelerimize uygun olarak saklanıyor. Paylaşımlarınız hiçbir üçüncü şahıs, kurum ya da kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmıyor. Üyelerimizin gizliliğini titizlikle korumak için üyelik işlemlerinizin aktivasyonu için email paylaşımında bulunulması dahi talep edilmiyor. 

 

 

İnsanların içinde tutmak istemediği, bir şekilde paylaşmayı arzu ettiği sırlarını paylaşmalarının yanı sıra diğer gerçek itiraf paylaşımlarını da görerek kendilerini yalnız hissetmeyecekleri bir alan oluşturduk. Bu alanı oluştururken amacını aşan paylaşımlardan uzakta sadece sohbet etmek ve arkadaş edinmek amacıyla sağlıklı iletişimlerin kurulabileceği bir format belirledik. Hitap ettiğimiz hedef kitlenin ihtiyaçlarını göz önünde bulundururken saygı ve mahremiyeti ihlal etmeye elverişli olabilecek konulardan uzak durmaya özen gösterdik. 

 

 

İnternette itiraf sitesi olarak yer alan diğer sitelerden farklı olarak gizlilik ilkelerindeki aşırı hassasiyetimiz ve her yaş grubundan insanın rahatlıkla paylaşımda bulunabileceği alanlarda platform oluşturmamızın yanı sıra herkesin yaşamında iz bırakmış olan aşk itirafları için de sitemizde yer ayırdık. İnsanların söylemeye en fazla çekindikleri konuları dile getirmekteki hassasiyetine gerekli özeni gösterecek şekilde içeriğini belirlediğimiz sitemizde herkesin en rahat şekilde kendini ifade edebilmesi için gereken her şeyi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

 

Samimiyeti de öncül ilkelerimiz arasında belirleyerek itiraf etmek istediğiniz her konuda sizler için uygun alanı geliştirirken mobil uygulamamızı da hizmetinize sunduk. Gün geçtikçe hayatın içinde daha fazla kullanılan cep telefonları üzerinde istediğiniz yerde ve istediğiniz anda sitemizde ulaşmanız için gerekli altyapıyı sağladık. Bir sırrı paylaşmak istediğiniz anda rahatlıkla sitemize ulaşmanız için gereken uygulamayı mobil cihazlarınıza uyumlu olacak şekilde hizmetinize sunduk.

 

Paylaştıkça çoğalan bir aile olmayı hedefleyerek siz, değerli üyelerimiz için gereken hiçbir hizmetten kaçınmayarak her geçen gün sitemizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Birbiri arasında ilişki ve iletişim kurabilmesini istediğimiz üyelerimiz için itiraf ettikleri her paylaşımın beğenildiğini ya da beğenilmediğini belirtecek ayrıntılara da yer vererek itiraflar hakkında bir değerlendirme yapılmasını da sağladık. Böylece üyelerimizin gizlilik içinde paylaştıkları itirafların nasıl bir reaksiyon aldığını görmelerini sağladık.

 

Üyelerimiz başlarından geçen komik, utanç verici, üzücü, sevindirici ya da gizli itiraflar paylaşırken, başkalarının yaşamında da kendilerinden izler görebilecekleri ortak bir platform oluşturmaya özen gösterdik. Yaşamın içinde gün geçtikçe insanlar arasında azalan iletişimin bir destekleyicisi olması amacıyla her üyenin bir başka üyeyle saygı çerçevesinde iletişim kurabilecek olmasına da dikkat ettik. İtraff.net’teki üyelerin kendilerini daha az yalnız hissedecekleri bir “aile” ortamı kurmaya gerekli özeni gösterdik.

 

Her zaman hüzün veren ya da mutsuzluklarla dolu yaşantıları değil; eğlendirici ve mutlu eden ayrıntıları da paylaşabilmeniz amacıyla samimi bir ortam oluşturacak şekilde belirlediğimiz formatımız içinde üyelerimizin keyifli vakit geçirmelerini amaçlarımızdan biri olarak belirledik. Bu sayede her kesimden insanın söyleyeceklerini söyleyebilmesi, “itiraf ediyorum” diyebilmesi için temeli arkadaşlık olan bir site konsepti oluşturduk. Her insanın hayatındaki ayrı tecrübelere ve birbirinden farklı olan yaşantılara yer bulabilecekleri bu konsepti oluştururken de rahatsız edici olabilecek her bir ayrıntıyı konseptin dışında tuttuk.

 

Bu sayede üyelerimizin içlerinin rahat edeceği şekilde itiraf etmek istedikleri her şeyi yazabilecekleri, diğer üyelerin itiraflarını okuyabilecekleri ve samimiyet ile laubalilik arasındaki ince çizginin de kesin bir şekilde çizildiği bu platformdan keyif alabilmelerini sağladık. İtiraff.net’te sorular sorarak ve sorulan sorulara cevap verilmesini de sağlayarak üyelerimizin birbirlerinin fikirlerini doğrudan öğrenebilecekleri bir kategoriye de yer verirken, üyelerimizin bizimle irtibata geçmesi için gereken kolaylığı da sağladık.

 

İtiraff.net olarak sizlerin arkadaş edinebilmek ve sohbet edebilmek gibi insani ve sosyal yaşamın zenginleşmesini sağlayan isteklerinizi güvenilir ve samimi bir mecrada elde edebilmeniz için kurulmuş olan sitemiz her geçen gün artan üyeleriyle ve gelişmekte olan içeriğiyle büyümeye devam ediyor. İçiniz rahat olarak paylaşımda bulunabilmeniz için anonim kimliğinizin tam korunmasını sağlayarak bizlere olan güveninizi tam anlamıyla sağlayabilmek ve koruyabilmek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

 

Gerçek yaşamın içinde eksik kalan boşlukları doldurmak, kendinize ait anonim bir alanın rahatı içinde her şeyi paylaşabilmek için sitemizde üyelik açmanız yeterli oluyor. Üye olduğunuz andan itibaren hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak zorunda kalmadan size yük olan sırlar, saklı tuttuğunuz itiraflar, paylaşmak istediğiniz yaşantılar için kendinize ait bir yere sahip olacaksınız. Bu alanın korunması ve devamlılığı için bizler ise, siz değerli üyelerimizin daha kaliteli bir hizmet alması için her gün çalışmalarımıza ve kalite standartlarımızı yükseltmeye devam ediyoruz.

 

 

teker tekerlek bağcılar iplik kiralik bahis sitesi güngören web tasarım