üye resmi
M.m ( ) ( Erkek , 31, Adana)
Kader Anları

Kader Anları İnsanın gerçekten bazen küçücük bir anısı hayatının geri kalan tüm yaşantısını değiştirebiliyor. Dönemleri oluyor insanın güzel, kötü, sıkıcı, bunaltıcı, mutlu..., mutlu anların değerini çok bilemesek de kötü dönemlerde bu buhrandan çıkmak için türlü türlü yöntem deniyor. Ben de böyle bir dönemimde denemediğim tek çare ve yakınlarımın "profesyonel" olarak adlandırarak gitmeme yönlendirdiği şekilde bir psikiyatr aramaya başladım.

 

Açıkçası psikolog ile psikiyatr arasındaki farkı çok bilemediğimden doktorluk okumuş birinin daha mantıklı olacağını düşündüm. Çeşitli doktorları inceledikten sonra incelemekten sıkılıp yakın olan ve "profesör" olan birini Ertan Tezcan adlı doktoru tercih ettim. ilk defa böyle bir yere gittim ve klasik olarak başladık baştan sona herşeyi anlatmaya, arada saatine bakmasını , sık sık sözümü kesip yüksek ses tonuyla konuşmayı istediği noktaya getirmek ve zamanlama yapmaya çalışmasına çok dikkat etmedim. Açıkçası beynim fazla düşünmekten yorulmuş bu işi biliyorsa çok da araya girmek istemedim. Kısa bir süre sonra bana sosyal fobi teşhisi koyarak paxera adlı bir ilacı verdi. açıkçası ilaca ilaç dünyasına tamamen karşı bir insanım ve bana yeni bakış açıları sağlamaya çalışacağını , öneriler getireceğini düşünürken, çok fazla sorgulama yapmadan , bu ilacı kullan herşeyi çözecek, boşuna bunları kafaya takmışım diyeceksin dedi.

En Etkli Zayıflama Yöntemleri

Ben bu ilacın yan etkisi yokmudur, sonradan sevmezsem bırakınca sıkntı yaratırmı die sormama rağmen, hiçbirşey yapmaz bu ilaç çok hafif bir ilaç diyerek hem yan etkilerini pas geçmemi hem de bana çokiyi geleceğini söyleyerek konuşmanın zamanını mükemmel bir şekilde ayarlayarak 40-45 dakikada işi bitirdi. eve döndüm , bir süre düşündüm , fiziksel olarak gayet sağlıklı, kilo problemimin olmadığı , sportif bir dönemimdeydim. tek sıkıntım duygusal olayları fazla abartarak yaşamam, eşimin bana karşı isteksizligi cinsel hayatımızın düzensizligiydi aslında. internetten ilacı araştırmaya çalıştım, açıkçası çok fazla da yorum bulamadım, yorumlar espriyle karışık güzel kafa yaptığını zamanla kullanınca yanetkilerin de geçeceği şeklindeydi. İyi gelmezse bırakırım mantığıyla denemekten zarar gelmez dedim ve başladım. ilk başta dozu düşük olduğundanpek birşey anlamadım, sonraki görüşmelerimizde dozunu arttırdıkça vücut hareketlerimin yavaşladığını tepkilerimin azaldığnı ve donuk bir insan olduğumu farkettim.

 

Penis Büyütme Formülü

 

Sonraki seanslarda ben konusu açılınca bu ilacın "kilo yapabileceğini" söyledi. Açıkçası duyunca ertan tezcana kızmıştım, bunu bana başta söylemeliydi, yine de spora devam ediyordum ne kadar etkileyebilirki diye düşündüm. Bundan sonraki zamanlarda ise sebebini hala çözemediğim şekilde aşırı kilo alımı ve vücut yağlanması yaşadım ve cinsellik anlamında da negatif durumlar yaşıyordum, cinsel isteksizlik , ereksiyon zorluğu , boşalma güçlüğü, peniste hissizlik... ne ararsan vardı. paxera denilen bu ilacın bu kadar çok şeyi nasıl bu kadar net etkileyebileceğine şaşırmıştım. Sayın Prof Doktor Ahmet Ertan Tezcana sorduğumda ise her seferinde bu konuların üstünü hızlıca kapatmaya çalışıyor, zamanla bunların geçeceğini söylüyordu. Birden başa döndüm ve düşündüm, basitçe bir durumdan doktora gitmiş ve sonradan kendimi kilo almış cinsel fonsksiyonları bozulmuş ama zamanla bunların geçeceğine inandırılmaya çalışılırken buldm. iyi bir hayat koçu veya arkadaşın desteğiyle geçilebilecek süreç şimdi iyice içinden çıkılamaz bir duruma geliyordu. işin ilginç yani ilacın hiçbirşekilde iyi bir etki yaratmadığı varolan sorunlarımı hiçbirşekilde değiştirmediğini farkettim. fazla soru sormaya başladığımdan doktor artık zamanını çalmaya başladığımı düşünerek kısa kısa cevaplar veriyor, anlamadığım bir şekilde garip garip sinirlenmeler gösteriyordu, " bu ilacı daha ne kadar kullanıcam" sorusunu sordum ve bana 2 sene dedi.

Koskoca 2 sene saçma sapan bir durumdan dolayı paxera adlı ilacı kullanmam isteniyordu. ne yan etkilerinden bahsedilmiş ne de bu kadar uzun süre kullanmam gerektiği söylenmişti. Tamamen ilaca başlamam için üstü örtülmüştü bu gerçeklerin, kendimi bir doktor tarafından aldatıldığımı o zaman anladım. Biran önce bu durumdan çıkmam gerekiyordu. Dozunu yavaş yavaş azaltarak ilacı belli bir süre sonra bıraktım. artık hem psikolojik hem de fiziksel olarak sıkıntılıydım. tamamen vücuduma odaklanmış , aldığım kilolardan dış görünüşüm bozulmuş ve en kötüsü de genç yaşta ereksiyon sorunu yaşayan bir insan dönüşmüştüm. Artık ilacı bırakmıştım ve kısa süre içinde vücudum kendine gelecekti ve ben de bu durumu hiç olmamş gibi düşünüp üstünü kapatacak, doktor denilen insana verdiğim parayı sadakam olsun diyip youlma devam edecektim. fakat öyle olmadı , üzerinden 2 sene geçmesine rağmen hiçbirşey değişmedi , kilo alımı , ereksiyon sorunu , tepkisiz bir surat ve hissiz bir penis. binlerce araştırma binlerce yazı okumaya başladım. Yalnız değildim , ilacı dünyadaki popüleri paxil adlı ilaç ta aynı kimyasal dan oluşuyordu ve forumlarda benimle aynı şikayetleri yaşayan binlerce insan vardı. Tamamen şok olmuştum.

Eski Sevgilim Beni Hala Seviyor mu? – Test

Spor yapıyor diyet yapıyor, vitamin takviyeleri alıyor ve geçeceğini düşünüyordum ama geçmiyor ve zamanla paroxetine adlı ilacın vücutta ne kadar çok kalıcı zarar verdiğini anladığımda ise bunu bana veren ertan tezcana tekrar tekrar gittim. burnu havada bir tavırla durumu reddediyor ve çok kolay bir şekilde psikolojiktir diyip beni başından savmaya çalışıyor , durumun ciddiyetini farketse bile takıntıdır diyerek üstünü örtmeye çalışıyor ve konu hakkında hiçbirşey bilmediğini farkettim. kendi yarattığı durumun sorumluluğunu kabul etmiyordu. binlerce lira para verdim ve üstüne kalıcı olarak sağlığımdan oldum. SSRI denilen ilacın ne olduğu konusu koca bir yalan ve gerçekten beyinde ne hasar verdiği ne yaptığı kesinlikle bilinmiyor olduğunu doktor denilen insanların bile bu açıklamayı yapamadıklarını farkedince, ne kadar saçma bir dünyada yaşadığmızı , para için insanların ne kadar insanların hayatlarını mahvedebileceğini ve sonunda hiçbirşey yapamadığımı farkettim. Hayatla ilgili aldığım tüm hazlar yok oldu gitti, dedim ya insanın kader anları var , kötü insanlar, yanlış insanlar, bir anda hayatınıza malolabilir.

Siz siz olun ne paxera adlı ilacı veya başka bir antidepresanı kullanın kullanın ne de ertan tezcan gibi para tüccarlarının tuzağına düşüp sağlığınızdan olun. Gerçekler bunlar ama herzamanki gibi bu dünyada güçlü olan haklı olanı bastırıyor ve her gün başka insanların hayatlarını mahvetmeye devam ediyorlar. Belki birkaç kişi yol yakınken bu yazıma ulaşır ve hayatının en büyük yanlışından dönme şansını yakalar...

benim cinsel istekizlik yüzünden eşimle yaşadığım sıkıntılar beni bu hale getirmişti bir arkadaşımın tasiyesiyle ferolle parfüm kullanmaya başladım zararlı ilaçlar kullanmak zorunda kalmadan eşimlen aramı düzelltim herkeze tavsiye ederim, ama ilaçların vermiş oldugu kalıcı hasardan hala kurtula bilmiş degilim.

ferolle parfüm

 

 

 

  • 2
  • 14
  • 509
YENİ YORUM YAZ
YORUMLAR
DAHA FAZLA YORUM YÜKLE »
teker tekerlek bağcılar iplik kiralik bahis sitesi güngören web tasarım