üye resim
kıymetli28 ( ) ( Bayan , 25, Düzce)
Pişmanlık

Merhaba bu benim hikayem aslında hikayem 17 yaşımda başladı. 17 ağustos depremiydi ve hayatımın da yıkılış depremiydi belki de depremden sonra biriyle tanışmıştım bizim oraya gezmeye gelmişti ve deprem olunca da kalmak zorunda kalmıştı. Bir gün eve giderken önümü kesti ve bana benimle evlenir misin dedi. Bense şaşkınlık içindeydim çok düşünmedim ve aradan bir hafta geçmişti tekrar karşılaştığımızda cevabını bekliyorum dedi. Bende cevap olarak evet dedim ama tabi yaşım 17 olunca ailem karşı çıktı ama zorlada olsa ikna etmiştik ve çok geçmeden nişan yaptık, çok geçmeden de düğünümüz oldu.

 

 

Başka bir şehre yerleştik ve bir kızımız oldu aradan iki yıl geçmişti bir kızım daha oldu ve eşim ise işinde çok yükseliyordu giderek büyüyordu ama belki de bu büyüme evliliğimizin sonuydu eşim artık eve geç gelmeye hatta bazı zamanlar gelmemeye başlamıştı. Artık beni istemediğini anlıyordum, sonra eskilerden bir arkadaşı çıka geldi artık zor günler beni bekliyordu. Evliliğimin bittiğini görüyordum. Arkadaşı ile iş ortağı oldular ve kötü günler iyice artmaya başlamıştı bir gün çocuklarımla ırmak kenarına gezintiye çıkmıştık, ırmağın az ilerisinde eşimin kardeşinin evi vardı kullanmıyordu ve gözüm birden evin balkonuna takıldı ve şaşkınlıkla balkondaki kadınlara bakıyordum çok geçmedi bayanların yanına gelen iki erkek gördüm eşim ve ortağı hemen kendi evime döndüm ve ertesi gün oldu eşim eve geldi benimle ayrılmak istediğini söyledi hiç cevap bile vermeden direk boşanma davasını ben açtım ve ayrıldık.

 

Ben ailemin yanına yerleştim çocuklarım ise eşimde kalmıştı onlarsız yapamıyordum aradan 9 ay geçti ve çocuklarımı yanıma aldım ve secdiğim kişi eşim artık başkası ile evliydi. Bense hep pişmanlıklarımla hayatıma devam ediyordum daha sonra çalışmaya karar verdim. İşe başladım aradan 2yıl geçti bir gün duydum ki eşim bütün her şeyini kaybetmiş evlendiği kişi her şeyi kaybettirmiş ona. Ben eşimin bana dönmesini bekliyordum çünkü onu hala seviyordum ama o dönmeyecekti taki o güne kadar. Ben evlenmeye karar verdim hayatımda sevdiğim biri vardı çok geçmedi nikah işlemlerini başlatmıştık, nikah günü telefonuma gelen bir mesaj vardı kuaförden çıkarken okuduğum benimle yeniden var mısın ayrıldığım eşimdi mesaj sahibi o an dünya yıkılmıştı bütün benliğimi bir pişmanlık kaplamıştım ama artık çok geçti çünkü evleneceğim insana böyle bir şey yaşatamazdım hakkım yoktu istemeyerekte olsa bin pişmanlıkta olsa nikahımız olmuştu.

 

Eşimle evimize giderken evimin karşısında duran bir araba vardı odanın perdelerini çekerken içindeki kişi ayrıldığım eşimdi ve bana 3gün önce o mesajı çekseydi bu gün onunla tekrar birlikte olmuş olacaktık hayat bana yine oyununu oynamıştı bir pişmanlıkla……….

 

  • 1
  • 27
  • 413
YENİ YORUM YAZ
YORUMLAR
DAHA FAZLA YORUM YÜKLE »
teker tekerlek bağcılar iplik kiralik bahis sitesi güngören web tasarım