üye resmi
Gazoz ( ) ( Erkek , 29, Adana)
Enayinin itirafı

Size eski sevgilime nasıl 4000 TL kaptırdığımı itiraf edeyim.

 

 

İstanbul da özel bir firmada işe başladım ilk şirket deneyimimdi üniversiteden yeni mezun olmuş iş dünyasındaki ilk adımlarımdı.Pazarlama bölümünde çalışıyordum ailesiyle yaşayan orta halli bir gençtim. İlk iş görüşmesine geldiğim günde gözüme kestirdiğim bankoda duran çakma sarışın bir kız vardı adı Zeynep işe başlayınca öğrendim tabi.İşe başlar başlamaz ben Zeyneb"in ilgisini çekmek için epey uğraştım 7. ayın sonunda arkadaş kıvamına geldik.Bu sırada sevgilisi olduğu duyumlarını alıyorum ama geleni gideni yok pek aldırış etmedim.Kafaya taktım bir kere ondan duymadan inanmıyorum.

 

Bir iş yerinde birisini tavlamak çok zor her an dedikodulara maruz kalabilirsiniz.Tüm çalışanlar dedikodu meraklısı o yüzden her şeyi gizlilik içinde halletmem gerek diye düşündüm ve ben Zeyneb ile gizli bir buluşma ayarladım ve ona düşüncelerimi anlattım, bir şekilde sevgili olduk ve yaklaşık 3 ay böyle devam ettik.

 

Penis Büyütme Formülü

 

Bu 3 ay içinde işleri baya ilerlettik ama şirkette yüz yüze bile gelmiyoruz bu tarz bir gizlilik içindeyiz her hafta mesai sonrası bir gün buluşuyoruz, hafta sonları ailem ile geçiyorum diyerek beni aramıyor bile bir soğukluk var ama tamda anlayamadım her neyse beni bir gün cumayı cumartesi gününü bağlayan akşam iş çıkışı bir şeyler içelim diye davet etti akşam çıktık geç saatlere kadar alkol aldık gece 4 gibi evime gidemem size gidelim dedi bende ailesi ile yaşayan biri olarak tabi eve getiremezdim.

 

4 yıldızlı bir otele attık kendimizi zil zurna sarhoşum, otele girip sonra uyuduğumu hatırlıyorum başla bir şey hatırlamıyorum.Saat sabah 10 gibi kaldırdı beni,çırılçıplak vaziyetteyiz bir şeyler olmuş ama ben hatırlamıyorum, hatırlamamda imkansız her neyse ne oldu diye sordum nasıl ne oldu deyince bozuntuya vermemek için sesimi çıkarmadım.

 

 

Aramızda ilk günden bir şeyler yanlış ama ne oluğu konusunda pek düşünme fırsatım olmadı sevgili tadında degiliz ama kızla birlikte olduk neyse 1 ayda böyle geçti sonra bir pazartesi işe gelmedi bana mesaj attı hamileyim çocugu aldırmam lazım 4bin lira para gönder hemen diye.Tabi bende böyle bir çocugum olsun istemiyorum, birazda hoşuma gitti çocugu koyduk, kürtajda yaptırıcaz diye bir havalara girdim.

 

Ama şirkettede bi telaş var herkes sağdan soldan para istiyor ne oldugunu anlamadım birikmiş param vardı gönderdim o günü bitirdik Zeyndep parayı alınca telefonuda kapadı 1 hafta geçti işe gelen giden yok kızın evinide bilmiyorum kimseyede soramıyorum sonra Zeynep çocuk aldırmış birisiyle iş yerinden ilişki yaşamış söylentileri başladı bende bir telaş kızdan olduk iştende olucaz korkusu sardı sonra ahmetten mehmetden fiye dedikodular başladı ve bu işin sonunda anladımki Zeynep 10 kişiden bu bunara ile para almış kız bizi dolandırıp paraları toplayıp kaçmış bunu ögrenince zaten ben direk kendim işi bıraktım gittim :)))

 

Bir kadından yediğim en büyük kazık budur bana hayat dersi olmuştur. Bu enayiligide böyle ayrıntılı kimse itiraf etmez söyliyim size itiraff.net inşallah beni ifşa etmezsin size güvendiğim için yaptım haberiniz olsun.

 

Penis Büyütme Formülü

  • 2
  • 58
  • 1672
YENİ YORUM YAZ
YORUMLAR

Gazoz bey web sitemizde yapılan tüm itiraflarda gizlilik esas"dır.Bu konuda en ufak bir şüpheniz olmasın.

  • 0
  • 0
DAHA FAZLA YORUM YÜKLE »
teker tekerlek bağcılar iplik kiralik bahis sitesi güngören web tasarım